piątek, 25 lipca 2014

MIĘTOWA TIULOWA SPÓDNICA I WIANEK Z KWIATÓW NA GŁOWĘ | KOLOROWA KOBIECOŚĆ

Tytuł tej stylizacji nie jest przypadkowy. To właśnie ów wianek był dla mnie inspiracją do stworzenia całej stylizacji. Wianek jest wytworem zręcznej i kreatywnej Magdy z bloga Noszę co lubię, od której mam już cudowne kokardy (możecie je zobaczyć tutaj).
Kolory inspirują mnie każdego dnia, to też kiedy zobaczyłam tak cudownie skomponowany zestaw na tej wspaniałej ozdobie na włosy, od razu wiedziałam co z tym zrobić. Zapraszam na efekty tego przypływu kreatywności :)


poniedziałek, 21 lipca 2014

SZORTY Z MOTYWEM BANDANY | OOTD NA LUZAKU

Jak dobrze wiecie KOCHAM LATO, uwielbiam słońce i kocham czuć wspaniały klimat tej najcudowniejszej pory roku.
W związku z tym chciałam Wam przekazać trochę mojej letniej euforii, całkiem spontaniczną stylizacją po prostu na luzaku :)


poniedziałek, 14 lipca 2014

HAKUNA MATATA | TUNIKA Z KOSZULOVE

Całkiem niedawno miałam okazję wygrać koszulkę na facebook'owym profilu koszulove. Po ogłoszeniu zwycięzcy ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mogłam sama wybrać kolor, wzór i napis, ponieważ można tam samemu stworzyć od początku do końca swoją koszulkę. Nie spodziewałam się jednak, że wygrałam aż takie cudo. Kiedy dzisiaj rozpakowałam paczkę i przymierzyłam zawartość, to było niczym objawienie. Od razu pobiegłam po aparat i we fryworze emocji zaczęłam robić stylizacje i zdjęcia na bloga, by podzielić się z Wami moją radością. Koszulkę, która właściwie trochę jest tuniką, a nawet sukienką wykorzystałam na dwa sposoby, które zobaczycie poniżej. Zapraszam :)


środa, 2 lipca 2014

OPASKA DUŻA KOKARDA | SZYFONOWA SUKIENKA

Stylizacja romantyczna, prosta, lekka, zwiewna i przyjemna, w której główną rolę grać ma cudowna kokarda na głowie stworzona przez Magdę z bloga Noszę co lubię. Nic więcej dodawać dziś nie trzeba. Zapraszam :)