niedziela, 18 września 2016

JAK ZOSTAĆ MISTRZEM SELFIE


Sprawdź jak zostać prawdziwym mistrzem selfie


Moda na selfie nie przemija, jeśli chcesz zostać prawdziwym tygrysem w tym fachu, sprawdź moje porady. Zobacz jak zrobić idealne selfie za pomocą profeszyn sprzętu. Pamiętaj, nie super "ajfon" i równy zgryz się liczą. Liczy się Twoja kreatywność i energia, którą od dziś przekażesz idealnie dzięki poniższym poradom.


UBIERZ SIĘ ODPOWIEDNIO

Twoje selfie musi być perfekcyjne, więc postaraj się trochę i wylaszcz swą zacną osobę ponieważ potrzebujesz dużo lansu.


POTRZEBUJESZ PROFESJONALNEGO SPRZĘTU

Miotła z kurzem może i da radę, ale Ty masz zostać prawdziwym ideałem, więc wybierz profesjonalne pomocne ramię do selfie, najlepiej takie z guziczkiem bluetooth.Ja używam najlepszego na rynku ramienia do selfie firmy Stilgut.


WYBIERZ SWOJĄ FIRMOWĄ MINĘ

Pamiętaj dziubek jest idealnym odzwierciedleniem selfie, ale Ty stawiasz na oryginalność, więc postaw na wyćwiczoną minę numer 102.UWAŻAJ NA MISTRZÓW DRUGIEGO PLANU

To bardzo niebezpieczne osobniki, które tylko polują by skraść Twoją sławę na Twoim selfie. Uważaj na nich kontrolując otoczenie przed wciśnięciem guzika aparatu.RÓB SOBIE DOBRZE Z GÓRY

Chcesz mieć dobre ujęcie, bierz się z góry. To zawsze wyszczupla twarz i wysmukla sylwetkę.UŻYWAJ WEWNĘTRZNEGO OBIEKTYWU

Masz dwoje oczu?  Bardzo dobrze, bo musisz użyć tego wewnętrznego. Nie ryzykuj złamaniem kręgosłupa, podczas gdy okaże się, że uchwyciłeś tylko lampę w pokoju.To bardzo niebezpieczna pozycja do selfie, postaraj się unikać takich sytuacji, ponieważ możesz się przewrócić i złamać nogę. Dlatego nie bądź leszcz i zawsze używaj kijka w odwrotny sposób. 


ZAANGAŻUJ PRZYJACIÓŁ

Nie bój się grupowych selfie, one zawsze pozostawiają miłe wspomnienia. Kijkiem do selfie z łatwością obejmiesz większą grupę.


MISSION COMPLETE

Teraz już możesz wkraczać na salony, zostałeś właśnie mistrzem selfie. Działaj dalej, a z pewnością awansujesz jeszcze wyżej.top z koronką, który mam na sobie: BUTIK

6 komentarzy:

 1. Fajny post :) Już wiem wreszcie na czym się skoncentrować robiąc selfie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha! Rozbawiłaś nas tym postem! Naprawdę świetny pomysł :)

  SiostryAndrzejewskie

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny pościk :D ja odkąd mam taki kijek to żałuję że nie miałam go dużo wcześniej- super pomocnik :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny poradnik na dobre zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 5. No, no trzeba przyznać, że Twój poradnik po prostu wymiata. Temat idealnego selfie od teraz nie powinien być dla nikogo problemem. :D Świetny wpis!

  OdpowiedzUsuń
 6. ciekawa porada

  https://iamemilias.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń