piątek, 16 czerwca 2017

CZY BLOGERKI SIĘ LUBIĄ? | CZERWCOWE SPOTKANIE BLOGEREK


Jak to jest z przyjaźnią blogerek? Szczera, czy na pokaz?

Mawia się, że świat blogerek to zazdrość, zawiść i ogromna rywalizacja. Nie mogę powiedzieć, że tak nie jest. W pewnych sferach faktycznie negatywne emocje działają bardzo aktywnie. Blogerki pracują szklanej bańce, w obawie, że ktoś z konkurencji podbierze im współpracę. Siedzę w tym już kilka lat i widziałam wiele. Najgorsze jest wywyższanie się osób, które nie mają do tego żadnych podstaw. Można więc śmiało rzec, blogerki się nie lubią, a szkoda, bo mogłyby tworzyć bardzo silną i zwartą społeczność.

Na szczęście tego dnia 
w Gnieźnie było inaczej.

3 czerwca w otoczeniu klimatycznej restauracji La Dolce Vita w Gnieźnie spotkało się kilka kreatywnych blogerek działu mody i urody z obszaru Wielkopolski. Cieszyłam się niesamowicie na to spotkanie i nie mogłam doczekać się przez cały tydzień. Uwielbiam obcować z osobami, które na co dzień śledzę tylko online. Na zgromadzenie przybyły:


Z Kamilą, Kasią i Moniką miałam przyjemność poznać się już wcześniej na Mikołajkowym Spotkaniu Blogerek. Resztę poznałam owego dnia. Magda, Iga, Paula i Marta to osoby, których blogi znałam, ale właścicielek już nie. Cieszę się, że mogłam nadrobić zaległości. Od razu muszę też zaznaczyć - Iga i Paula to organizatorki, którym należą się wielkie podziękowania za "ogarnięcie całego bajzlu". Niby tylko 8 osób, ale pracy zapewne miały co nie miara.Strasznie zabawne jest kiedy nowo poznane osoby, zamiast podać sobie rękę, przytulają się czule i .... wymieniają obserwacją na instagramie. Niektórzy może powiedzą, że to "pustackie", ale dla mnie to urok spotkań ludzi z jednej branży i zawsze jest przy tym wiele śmiechu. Miło wymienić się doświadczeniami i spędzić czas, z ludźmi, którzy na co dzień borykają się z podobnymi problemami blogowania. Praca, wychowywanie dzieci i prowadzenie bloga, to naprawdę trudne zadanie i najbardziej doceniają je ci, którzy w tym siedzą.
Zobaczcie resztę relacji i od razu dodam - niebawem pokażę Wam co ze spotkania przywiozłam do domu. Było tego trochę i z pewnością w późniejszym czasie pojawią się też posty z recenzjami.
Dziękuję pięknie wszystkim sponsorom:
Kosmetykomania.pl, BioMed-Pharma, Apis, Smart Girls Get More, Biokurier, Vichy, La Roche-Posey, Bell, Krówki polskie, India Cosmetics, Terravita, Body Boom, Semilac, Biolinea, Sól Bocheńska, Lash&Brow Academy, Akademia Paznokcia, Idea25, Health and Beauty Media Sp. z o.o., Gacjana, Manufaktura Czekolady, Świt Pharma, Atramento, Equilibra, Iluminatio, Kolodruk, Tenex24.pl

5 komentarzy:

 1. Było super znowu się spotkać. Do następnego! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super relacja. Mam nadzieje, że niedługo znów się zobaczymy <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna relacja. Miło było Cię poznać Kasiu:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Ja parę razy spotkałam się na kawę z moimi ulubionymi blogerkami i zawsze po takim spotkaniu wychodzę pełna energii do działania i nowych pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wprost nie mogę się doczekać, aż doświadczę tego na własnej skórze! Od przyszłego roku zamierzam poznawać ludzi z blogosfery osobiście :) A ludzi zazdrosnych omijaj szerokim łukiem, czy to w zawodowej części życia, czy w jakiejkolwiek innej :) Zdrowa konkurencja jest fajna i potrzebna.

  OdpowiedzUsuń