środa, 30 sierpnia 2017

JADĘ NA TARGI MODY !

relacja, targimody, Poznań, wydarzenie, event

Pierwszy raz podsycił apetyt, teraz będę konsumować całą sobą.

Targi Mody Poznań 

Drugi raz będę miała przyjemność uczestniczyć w największym modowym wydarzeniu w Wielkopolsce. Zobaczę także ekskluzywny pokaz mody na wieczorze branżowym

W końcu najlepszym źródłem nadchodzących trendów są pokazy mody projektantów. 


Zaproszenie na kolejną edycję ucieszyło mnie niesamowicie. Całkiem niedawno, a dokładniej w lutym, miałam już okazję uczestniczyć w Targach Mody w Poznaniu i wyniosłam z niego wiele pozytywnych wrażeń. Szczególnie urzekł mnie wieczór branżowy z koncertem Mateusza Ziółko o czym mogliście poczytać w mojej relacji z targów. Pokazy mody, piękna oprawa muzyczna i wspaniałe jedzenie dostarczyły mi emocji pod każdym względem. Dodatkowo elegancki wystrój Sali Ziemi w Poznaniu i piękne stroje gości dodały całości bardzo eleganckiego wyrazu. Pamiętam jak wychodziłam naładowana pozytywną energią estetyki całego wieczoru. 


Jestem bardzo ciekawa jak będzie tym razem i oczywiście już myślę co by tu założyć. W poście ze stylizacjami możecie zobaczyć w co byłam ubrana na poprzedniej edycji. Teraz postawię chyba na coś bardziej stonowanego. Chociaż wizja zmieni mi się pewnie jeszcze kilka razy.


Zobaczcie jeszcze kilka ujęć z poprzedniej edycji i czekajcie na kolejną relację. W tym linku znajdziecie też film z krótkim reportażem.
5 komentarzy: