środa, 14 grudnia 2016

SPOTKANIE WIELKOPOLSKICH BLOGEREK | RELACJA


Zobaczcie relację z naszego Mikołajkowego Spotkania Blogerek."Nie nie, nie jedz, najpierw fotka na instagram", "Dać 2,2 w ustawieniach?", "Oo a co to za piękna szminka na ustach?", "Hybryda, nie no to jest lans", "Dobra teraz selfie, bez selfie do domu nie wyjdę"
To tylko niektóre z topowych tekstów jakie padają pewnie często na spotkaniach blogerek, i u nas również nie mogło być inaczej kiedy spotkałyśmy się wszystkie razem po raz pierwszy. Nie wiedziałam czego się spodziewać ponieważ nigdy na takim spotkaniu nie byłam. Okazuje się, że spodziewać można się jedynie miłej atmosfery i wielu serdeczności, a także spotkania ze znajomymi jak np. z Julią, z którą nie widziałam się od czasów Fashion Week'u w Łodzi, na którym byłyśmy razem. Ach co za piękne czasy :) 
Spotkanie odbyło się w kawiarni Ptasie Radio w Poznaniu i uczestniczyło w nim dziesięć różnych blogerek zarówno modowych, jak i kosmetycznych. Fajnie było powymieniać doświadczenia, a także dowiedzieć się kilku nowych ciekawych rzeczy np. z zakresu pozycjonowania. Mini-szkolenie przeprowadziła nam specjalistka Agnieszka, której serdecznie dziękuję za poświęcony czas i wiele ciekawych smaczków z zakresu tego jak pozycjonować swój blog. Bardzo miłym gestem było także pojawienie się Agaty ze Stenders, która została naszym osobistym Mikołajem i wręczyła każdej pięknie pachnącą paczkę od firmy. Jak wiecie już kiedyś miałam przyjemność testować ich kosmetyki i byłam nimi zachwycona (tutaj znajdziecie post z testem).

od lewej: Julia, Kamila, Daria i ja

Organizacją spotkania zajęła się Kamila i muszę przyznać, że nie miałam pojęcia ile pracy wymaga zorganizowanie takiego wydarzenia. Troszkę Kamili pomagałam w tych zmaganiach, więc wiem ile wysiłku ją to kosztowało. Kochana, jestem z Ciebie dumna, dałaś radę i wszystko udało się idealnie :)

moja mała artystyczna wariacja foto 


Zajrzyjcie koniecznie do dziewczyn :)

2. Julia  JulietteCapuleti
3. Kamila KamilaOcieczek 
4. Magda MagdaLaPerle 
6. Natalia  Lakierkowe-Szaleństwo 
7.  Monika Monaries 
8. Natalia FashionsMachines 
9. Magda Madziakowo

Niebawem będziecie mogli zobaczyć też kolejne części tego postu z upominkami, które otrzymałam od sponsorów. Zdradzę Wam, że kilka rzeczy już nawet przetestowałam i jestem zachwycona 😊

6 komentarzy:

 1. mam wielki sentyment do tych spotkań, szkoda że u nas dawno żadnego nie było :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Super relacja i było na prawdę przemiło was widzieć i poznać :) Do zobaczenia następnym razem

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam spotkania blogerskie :)
  http://s-busz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę że mogłam Was poznać. Było bardzo miło :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń