niedziela, 10 sierpnia 2014

MAŁA CZARNA I NASZYJNIK Z SH

Prosta sukienka, szpilki i jeden dodatek w postaci naszyjnika. Czyż to nie piękne, że z tych trzech elementów można stworzyć stylizację na wiele okazji? To właśnie urok czarnej sukienki w klasycznym kroju zwanej potocznie 'małą czarną', która jest ponadczasowa i najbardziej elastyczna w modzie co oznacza, że można ją nosić na milion sposobów :). Ostatnio jednak pojawiła się dla niej konkurencja w postaci 'małej białej', która powolutku zaczyna wkradać się na salony.
Dzisiaj post terenowy, dzięki uprzejmości Magdy i jej aparatu fotograficznego, ponieważ chwilowo zostałam bez swojego. Magda zaproponowała mi przepiękne miejsce z klimatem w okolicy naszej miejscowości i tam właśnie udałyśmy się wspólnie by poczynić zdjęcia na nasze blogi. Ocenę rezultatów oceńcie sami :).
U Magdy również niedługo pojawią się nowe posty w tegoż miejsca, szukajcie ich TU :)










a tu mała wariacja z naszyjnikiem, który z szyi powędrował wprost na głowę i dzięki temu powstała dość oryginalna ozdoba moich włosów




                              





























fot. Magda z bloga Noszę co lubię

sukienka: h&m // szpilki: deezee.pl // naszyjnik: SH

Dajcie znać, czy same eksperymetujecie z dodatkami nadając im nowe znaczenie w zupełnie innym miejscu, niż są do tego przeznaczone :)

1 komentarz:

  1. i jak tu się odezwać, skoro zostałam niejako wywołana do tablicy?;-)

    Kasiu, masz racje, mała czarna i szpilki to właściwie samograj, taki zestaw nie może się nie udać.
    a naszyjnik wędrujący na głowę to genialny pomysł. Zresztą, ładnemu we wszystkim ładnie;-)

    OdpowiedzUsuń