czwartek, 22 czerwca 2017

PREZENTY ZE SPOTKANIA BLOGEREK | SPONSORZY


Ze spotkania blogerek można "wynieść" naprawdę wiele.

Wiecie po co blogerkom prezenty na spotkaniach? Nie tylko po to, by zaspokoić własne chcecie, ale też po to, by mieć pracę na blogu i ciągle pokazywać Wam coś ciekawego. Nie ukrywajny, nie stać mnie na masę błyszczyków i pomadek, a dzięki sponsorom mogę mieć te produkty i pokazać Wam moje opinie, dzięki czemu zostaniecie zachęceni lub zniechęceni do zakupu owego produktu. Jest to dla mnie możliwość rozwoju bloga i podjęcia wielu ciekawych tematów dotyczących kosmetyków. Bardzo się z tego cieszę, bo mój dział urody dopiero się rozwija. W sumie nigdy nie myślałam, że Stylowa Misja, będzie czymś więcej niż modą. A jednak! Trzeba iść do przodu i dbać o swoje miejsce w sieci. Zobaczcie do dostałam na spotkaniu blogerek, które odbyło się 3 czerwca tego roku w Gnieźnie. Poczytać o nim możecie w relacji z tego wydarzenia.


A gdzie dodatkowo możecie poczytać o spotkaniu?

↝ portal e-gniezno.pl "Działo się w Gnieźnie"
↝ moje gniezno.pl "Wymiana doświadczeń blogerskich"
↝ kobietawielepiej.pl "Czerwcowe spotkanie blogerek w Gnieźnie"

12 komentarzy:

 1. Fajne prezenty, ale dla mnie okazałyby się problemem - praktycznie nie używam drogeryjnych kosmetyków do pielęgnacji. Ale gdyby tak jakiś sponsor przygotował paczki z olejami pielęgnacyjnymi czy masłem kawowym, shea i jeszcze jakimiś - byłabym wniebowzięta. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O kurde! No troszkę tych prezentów dostalaś! Czekamy w takim razie na nowe posty z Twoimi recenzjami! Ja też bym chciała wybrać się na jakieś spotkanie, ale coś nie mogę nigdy znaleźć żadnej informacji:D pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Łooo, sporo tego! :D Ale po co ta Terravita tam była? Bo chyba nie dla urody :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekoladki bym zjadła :D Super podarunki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę ciekawe produkty :D Miłych testów ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Mary McGrory. Pierwsza królowa dziennikarstwa" - wyjątkowo interesująca propozycja czytelnicza, z takich książkowych prezentów zawsze bym się ucieszyła. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiadomo, wszelkie współprace i prezenty pomagają bloga rozwijać :) W końcu posty powinny pojawiać się jak najczęściej, a trudno codziennie coś kupować, albo codziennie robić zdjęcia, gdy nie jest to nasze główne zajęcie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawe upominki, różnorodne :) Zwłaszcza seria India przykłuwa moją uwagę!

  OdpowiedzUsuń
 9. mój ukochany semilaczek <3

  OdpowiedzUsuń
 10. SAME CUDENKA 😍 Pozazdroscic takich prezentow :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Każdy poszukuje modnych, zwracających uwagę ubrań. W tej kwestii z pomocą przychodzi Ralph Lauren sklep www. To właśnie tutaj można znaleźć te najlepsze propozycje.
  ralph lauren sklep www

  OdpowiedzUsuń